O knihovně

„Ideální“ knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává nepostradatelnou. „Ideální“ knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.

(Z knihy „Dewey - Kocour z knihovny, který okouzlil celý svět“ od Vicki Myron)

Knihovna Vám nabízí nejen informační služby, ale také příjemné prostředí pro Váš volný čas.

Nachází se v prostorách obecního úřadu obce.

Knihovní fond obsahuje dětskou literaturu, literaturu pro dospělé a naučnou literaturu.

Čtenáři mohou využít také vyměnný fond přivážený z Městské knihovny Blansko. V této oblasti  čtenáři objeví knižní novinky, populárně naučnou literaturu pro děti i dospělé. Samozřejmostí je i dětská literatura, kde najdete příběhy pro nejmenší, pohádky, knihy pro začínající čtenáře, dobrobrodružství pro starší nebo i zamilované románky pro dívky.

K dispozici je čtenářům i veřejný internet zdarma (v půjčovní době).

Knihovna je pro Vás otevřena každé úterý do 17.00 do 18.00 hodin.

Najdete zde domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.

Podrobněji v sekci Služby.

S výběrem, obsluhou počítače i jakýmkoli jiným dotazem Vám rádi pomůžeme!